Twitter Facebook Linked-In
 

info PL

Aktualności

Edycja 2013 4Developers zakończona

30 kwiecień 2013

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, członkom rady programowej, a także osobom biorącym mniejszy lub większy udział w tego rocznej edycji konferencji 4Developers.

READ MORE

E-planner i opisy wykładów

11 kwiecień 2013

Konferencja 4Developers 2013 już jutro! Wszystkich uczestników zapraszamy do zapoznania się z e-plannerem konferencji w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące konferencji. Dodatkowo udostępniamy jeszcze opisy wykładów. Do zobaczenia jutro!

READ MORE

4Developers już w tym tygodniu

08 kwiecień 2013

Data konferencji 4Developers 2013 zbliża się wielkimi krokami! Jakiś czas temu opublikowaliśmy część agendy konferencji. Teraz mamy przyjemość przedstawić agendę - już w komplecie razem z opisami wykładów. Dodatkowo prosimy o zarejestrowanie się na warsztaty. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

READ MORE

70% agendy w komplecie! Niebawem zostanie ujawniona cała agenda

28 marzec 2013

Call for Papers zakończone! W zakładce agenda znajdziecie opublikowane pierwsze 8 ścieżek z planowanych 12. Liczba złoszeń w ramach CfP przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a poziom merytoryczny był bardzo wysoki. Wszystkim zgłaszającym swoje prezentacje serdecznie dziękujemy, a przyszłym prelegentom GRATULUJEMY!

READ MORE

Zebrane zgłoszenia z Call for Papers!

12 marzec 2013

Mija już termin zgłaszania tematów prezentacji na call for papers tak że niebawem ujawnimy już pierwsze prezentacje!

READ MORE

Znamy już pierwsze osoby wchodzące w skład Rady Programowej

19 luty 2013

4Developers to konferencja tworzona przez ludzi i dla ludzi! To właśnie uczestnicy tworzą wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. Jednakże w tym momencie chcielibyśmy się skupić, podziękować i jednocześnie przedstawić członków Rady Programowej konferencji, którzy wspólnie z nami tworzą, a także dbają o wysoki poziom merytoryczny tegorocznej edycji.

READ MORE

Pierwsze 150 osób na 4Developers!

19 luty 2013

Mamy ogromną przyjemność poinformować że zakończyliśmy pierwszy etap rejestracji na tegoroczną edycję 4Developers z rekordową liczbą 150 osób! Dziękujemy serdecznie za wsparcie i zainteresowanie konferencją!! 

READ MORE

Nowa Formuła Edycji 2013

18 styczeń 2013

Zapraszamy na piątą edycję konferencji 4developers w nowej odsłonie! 4Dev to Konferencja programistyczna, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Do Trzynastu ścieżek po 50 miejsc każda, jeden dzień w centrum Polski. Miejsce, gdzie spotkać mogą się deweloperzy każdej technologii by móc rozmawiać, tworzyć i uczyć się od siebie. Polscy uczestnicy, Polscy prelegenci.

READ MORE

Tak było na 4Developers 2012

02 styczeń 2013

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego nasze spotkanie w Poznaniu. Jak widać, 4Developers było świetną okazją, żeby wysłuchać ciekawych prezentacji, dowiedzieć się jakie nowe rozwiązania wprowadzono w zeszłym roku i porozmawiać z innymi programistami.

READ MORE

Ruszyły przygotowania do 4Developers 2013

01 styczeń 2013

Grudzień w pełni! Powoli ruszamy z przygotowaniami na przyszłoroczną edycję konferencji 4Developers!! Pracujemy właśnie nad zupełnie nową formułą konferencji, którą znacie od lat. Szczegóły pojawią się wraz z nowym rokiem (i nową wersją strony).

READ MORE

 SPONSORZY KONFERENCJI
ORACLE-Logo small  logo it kontrakt small allegro group
smt CMYK logo Gemius

magnetise-users-emotions-logoimage logo atmnetworkers small   ITS

Nowa Formuła Edycji 2013

Przygotowując kolejną odsłonę 4Developers postanowiliśmy powrócić do korzeni, stworzyć platformę umożliwiającą spotkanie się specjalistów z różnych dziedzin programowania. Tworzona przez ludzi, dla ludzi. To konferencja, na której spotkać się może cały development team – każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, w czasie konferencji można dowolnie przemieszczać się między wykładami a wszystko odbywa się w jednym miejscu. Dotychczas każdy język programowania tworzył dookoła siebie zamknięte społeczności. Programowanie to jednak nie tylko konkretna technologia a zestaw zagadnień, które pojawiają się w każdym środowisku, architektury, usługi w chmurze, efektywność pracy czy usability. Zaawansowane projekty wymagają także często kooperacji między różnymi technologiami, co wymusza tworzenie zespołów interdyscyplinarnych. Połącznie wielu tematów na 4Developers umożliwia z jednej strony, rozmowy ze specjalistami naszej techologii, a zdrugiej przegląd przez zagadnienia z jakimi zmierzyć się muszą inne zespoły. Tu warto wymieniać się wiedzą i wspólnie szukać nowych rozwiązań.

Na pierwszą edycję w nowej formule wybraliśmy 13 podstawowych tematów:

 1. Java
 2. .net/C# / Windows
 3. PHP & Scalability
 4. Python
 5. Javascript
 6. User Experiance/Usability
 7. Mobile:Android
 8. Mobile:iOS
 9. Games Dev
 10. Tools (git, versioning, IDE, productivity)
 11. IT PM (agile, scrum, kanban, communication, collaboration)
 12. Application Architecture / Cloud
 13. Bazy Danych

W ramach każdej ścieżki przewidujemy możliwość zgłoszenia zarówno prezentacji, jak i potencjalnych paneli dyskusyjnych, warsztatów i case studies dzięki temu, że spotkania w ramach danej ściezki odbywać się będą w mniejszych grupach.

Nad każdą ścieżką czuwać będzie Rada Programowa.

Zapraszamy do zgłaszania tematów prezentacji w ramach Call For Papers i do zapisów na stronie konferencji! Do zobaczenia w Kwietniu w Warszawie!

2013 Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA.