Twitter Facebook Linked-In
 

info PL

Aktualności

Edycja 2013 4Developers zakończona

30 kwiecień 2013

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, członkom rady programowej, a także osobom biorącym mniejszy lub większy udział w tego rocznej edycji konferencji 4Developers.

READ MORE

E-planner i opisy wykładów

11 kwiecień 2013

Konferencja 4Developers 2013 już jutro! Wszystkich uczestników zapraszamy do zapoznania się z e-plannerem konferencji w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące konferencji. Dodatkowo udostępniamy jeszcze opisy wykładów. Do zobaczenia jutro!

READ MORE

4Developers już w tym tygodniu

08 kwiecień 2013

Data konferencji 4Developers 2013 zbliża się wielkimi krokami! Jakiś czas temu opublikowaliśmy część agendy konferencji. Teraz mamy przyjemość przedstawić agendę - już w komplecie razem z opisami wykładów. Dodatkowo prosimy o zarejestrowanie się na warsztaty. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

READ MORE

70% agendy w komplecie! Niebawem zostanie ujawniona cała agenda

28 marzec 2013

Call for Papers zakończone! W zakładce agenda znajdziecie opublikowane pierwsze 8 ścieżek z planowanych 12. Liczba złoszeń w ramach CfP przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, a poziom merytoryczny był bardzo wysoki. Wszystkim zgłaszającym swoje prezentacje serdecznie dziękujemy, a przyszłym prelegentom GRATULUJEMY!

READ MORE

Zebrane zgłoszenia z Call for Papers!

12 marzec 2013

Mija już termin zgłaszania tematów prezentacji na call for papers tak że niebawem ujawnimy już pierwsze prezentacje!

READ MORE

Znamy już pierwsze osoby wchodzące w skład Rady Programowej

19 luty 2013

4Developers to konferencja tworzona przez ludzi i dla ludzi! To właśnie uczestnicy tworzą wyjątkową atmosferę tego wydarzenia. Jednakże w tym momencie chcielibyśmy się skupić, podziękować i jednocześnie przedstawić członków Rady Programowej konferencji, którzy wspólnie z nami tworzą, a także dbają o wysoki poziom merytoryczny tegorocznej edycji.

READ MORE

Pierwsze 150 osób na 4Developers!

19 luty 2013

Mamy ogromną przyjemność poinformować że zakończyliśmy pierwszy etap rejestracji na tegoroczną edycję 4Developers z rekordową liczbą 150 osób! Dziękujemy serdecznie za wsparcie i zainteresowanie konferencją!! 

READ MORE

Nowa Formuła Edycji 2013

18 styczeń 2013

Zapraszamy na piątą edycję konferencji 4developers w nowej odsłonie! 4Dev to Konferencja programistyczna, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Do Trzynastu ścieżek po 50 miejsc każda, jeden dzień w centrum Polski. Miejsce, gdzie spotkać mogą się deweloperzy każdej technologii by móc rozmawiać, tworzyć i uczyć się od siebie. Polscy uczestnicy, Polscy prelegenci.

READ MORE

Tak było na 4Developers 2012

02 styczeń 2013

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego nasze spotkanie w Poznaniu. Jak widać, 4Developers było świetną okazją, żeby wysłuchać ciekawych prezentacji, dowiedzieć się jakie nowe rozwiązania wprowadzono w zeszłym roku i porozmawiać z innymi programistami.

READ MORE

Ruszyły przygotowania do 4Developers 2013

01 styczeń 2013

Grudzień w pełni! Powoli ruszamy z przygotowaniami na przyszłoroczną edycję konferencji 4Developers!! Pracujemy właśnie nad zupełnie nową formułą konferencji, którą znacie od lat. Szczegóły pojawią się wraz z nowym rokiem (i nową wersją strony).

READ MORE

 SPONSORZY KONFERENCJI
ORACLE-Logo small  logo it kontrakt small allegro group
smt CMYK logo Gemius

magnetise-users-emotions-logoimage logo atmnetworkers small   ITS

Organizator

Konferencja 4Developers jest organizowana przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA. Jesteśmy niezależną, samofinansującą się organizacją typu non-profit. PROIDEA powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na organizacje przekazujące w sposób kompetentny wiedzę z zakresu teleinformatyki. PROIDEA realizuje swoje instytutowe cele poprzez organizację profesjonalnych szkoleń IT, a także ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji informatycznych. Fundacja PROIDEA jest organizatorem:

JDD http://www.jdd.org.pl/ już od 6 lat jest jedną z największych konferencji na temat Javy w Polsce, miejscem spotkań ponad 300 developerów Java z całej Polski. Każdej jesieni do Krakowa przyjeżdżają najlepsi eksperci z całego świata m. in. Bruce Eckel, Ted Neward, Bill Burke, Neal Ford, MarK Richards czy Scott Davis.

PLNOG http://plnog.pl to konferencja na temat sieci i skalowalnych rozwiązań, skierowana do operatorów teleinformatycznych, serwisów internetowych, telewizji kablowych, dostawców treści i rozwiązań sieciowych, ISP oraz vendorów. PLNOG gromadzi ponad 500 uczestników i odbywa się dwa razy do roku: wiosną w Warszawie oraz jesienią w Krakowie.

EuroNOG http://euronog.eu to międzynarodowe spotkanie specjalistów odpowiedzialnych za projektowanie, implementację i utrzymanie sieci teleinformatycznych. Pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu 2011 w Krakowie, druga odbędzie się czerwcu 2012 w Lublanie na Słowenii.

CONFidence http://confidence.org.pl to międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa IT. Wizytówką CONFidence są świetni prelegenci, aktualne problemy, nowe 0days i techniczne warsztaty. To wyjątkowe spotkanie społeczności IT security odbywa się w maju w Krakowie.

E-nnovation http://e-nnovation.pl to międzynarodowa konferencja na temat e-commerce organizowana przy współpracy z Grupą Allegro. Każdej jesieni w Poznaniu spotyka się ponad 600 przedstawicieli e-handlu.

Startup Weekend Kraków http://krakow.startupweekend.org to intensywne, 54godzinne spotkanie, którego celem jest zbudowanie webowych lub mobilnych aplikacji w ciągu jednego weekendu.

Szkolenia IT Fundacja PROIDEA ma status Cisco Academy i organizuje kursy takie jak Cisco Certified Network Associate (CCNA), Cisco Certified Network Professional (CCNP), Network Security (NS). PROIDEA organizuje także profesjonalne, techniczne szkolenia IT skrojone na miarę potrzeb swoich klientów.

Dowiedz się więcej na stronie http://proidea.org.pl

lub

Dowiedz się więcej na stronie http://events.proidea.org.pl

Dodatkowe informacje

2013 Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA.